اهميت استفاده از نرم افزار حضور غياب:


بسته به نوع شغل کارکنان در صنايع بزرگ ، معمولاً براي هر مشاغل چندين گروه کاري و الگوهاي مختلف در نظر گرفته مي شود. بديهي است که جمع آوري دستي اطلاعات کارکنان سخت است و ممکن است چند روز طول بکشد. نرم افزار حضور غياب يک ابزار دقيق براي مديريت و کنترل ترافيک کارکنان است. استفاده از دستگاه حضور غياب  مي تواند باعث صرفه جويي در هزينه ها و جلوگيري از اتلاف وقت در شرکت شود.


 


مزاياي رديابي زمان و نرم افزار حضور غياب:


 


صرفه جويي در مصرف کاغذ و جلوگيري از قطع درختان


پردازش درخواستها و گزارشها در زمان واقعي


اطلاعات پشتيباني و دسترسي در هر زمان


کار با نرم افزار حضور در زمان آسان است


محاسبه ساعات کار بدون کوچکترين خطاي انساني


قابليت انتقال اطلاعات به نرم افزار حقوق و دستمزد


 


سيستم حضور  غياب آنلاين - حقوق و دستمزد دقيق


 


سيستم حضور و غياب آنلاين - حقوق و دستمزد دقيق


 


به عنوان يک کارمند ، هيچ چيز نمي تواند به اندازه کوتاه شدن حقوق و دستمزد هنگام بالا آمدن روز پرداخت ، نااميد کننده باشد. اصلاح چنين اشتباهاتي به زمان و تلاش زيادي نياز دارد و در بيشتر مواقع به هيچ وجه اصلاح نمي شود. بسياري از اوقات کارکنان به دليل سيستم ضعيف حضور غياب ، کمتر از آنچه سزاوار آن هستند به خانه مي روند.


 


شناخت کارگران خوب و بد:


به عنوان يک کارمند سخت کوش ، تلاش هاي شما به زودي از طريق يک سيستم حضور غياب آنلاين به رسميت شناخته مي شود و اين احتمالاً منجر به ارتقاء يا پاداش براي ايجاد انگيزه بيشتر مي شود. به همين ترتيب ، با اسلايکرها نيز شناسايي و بر اساس آن برخورد مي شود.


 


بهبود انصاف


اکثر کارکنان در شرايطي قرار گرفته اند که شاهد دور شدن همکاران خود از ورود ديرهنگام ، استراحت طولاني ناهار و خروج زودرس بوده اند. اين مي تواند باعث ايجاد بي عدالتي در کسب و کار شود و کارکناني که هميشه به قوانين زمان پايبند هستند نيز در تقلب مشکلي نمي بينند.


با گذشت زمان ، هيچ کس به خود پايبند نخواهد بود و از هيچ قانوني در تجارت پيروي نمي کند و اين امر در نهايت باعث به زانو در آمدن اين تجارت مي شود. يک سيستم مديريت معتبر حضور غياب ، چنين رفتاري را زودتر مهار مي کند و هيچ کارمندي به دليل آنچه مي بيند و رفتار ناعادلانه احساس ناراحتي نمي کند.


همانطور که قبلاً مشاهده کرديم ، با سيستم رديابي زمانمانند ساعت زيپ ، ثبت دقيق زمان ورود و خروج هر کارمند در شرکت آسان خواهد بود. اين بدان معناست که نرم افزار ما به وضوح کارمنداني را که مستحق دستمزد يک روز کامل هستند و کساني که مستحق حقوق نيستند نشان مي دهد.


همچنين ، به عنوان يک کارمند وفادار ، نگران اين نباشيد که همکاران شما و ديگران را با ساعت کاري داخل و خارج از محل کار در راحتي خانه خود فريب دهند. سيستم حضور و غياب ساعت زيپ از فناوري موقعيت يابي موقعيت جغرافيايي براي دفع کارگران استفاده مي کند که ممکن است سعي کنند همه را فريب دهند که فکر مي کنند در واقع هر بار که داخل و خارج مي شوند در محل حضور دارند.


 


 

مزاياي نرم افزار حضور غياب-دستگاه حضور غياب

مي ,، ,حضور ,غياب ,زمان ,يک ,حضور غياب ,نرم افزار ,مي شود ,افزار حضور ,يک کارمند

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
ronastc آینده سازان pooyasazeh akhbar tecnolozh6 samandanesh Melissa abiasemanil Jaime's game ajadownload bselawethban